Close

maart 13, 2022

L’ Allegro, il Pensieroso ed il Moderato (G.F. Händel)

Het Oratorium l’ Allegro (de onbekommerde), il Pensieroso (de bedachtzame) ed il Moderato (de gematigde) ontstond in het jaar 1740 en schetst een rijk beeld aan menselijke verlangens en gevoelens in sterke verbondenheid met de natuur. Het ademt de morgenstond, de stilte van de middag, je hoort de dansmuziek uit het dorp, het lawaai van de grote stad, de eenzaamheid van de bedachtzame, de lege wereld van de lusten en de betovering van huiselijke feesten.

Een bonte stoet aan heidense goden en christelijke deugden slingert zich door het geheel en dit alles mondt uit in de eeuwige wijsheid van de gulden middenweg!

Reserveer nu via de kaartverkoop

Zaterdag 23 april, aanvang 15.00
Broeker kerk
Kerkplein 13, Broek in Waterland

Zondag 24 april, aanvang 15.00
Dominicuskerk
Spuisstraat 12, Amsterdam