Close

maart 1, 2023

O schöne Nacht!

‘O schöne Nacht! Am Himmel märchenhaft erglänzt der Mond in seiner ganzen Pracht’. Zo begint dit mooie lied van Brahms, dat zijn titel heeft gegeven aan het volgende concert van de Amsterdamse Händelvereniging. We maakten een keuze uit de vele koorwerken die zijn geschreven over de nacht, de inspiratiebron voor talloze dichters en componisten. We zingen onder meer over de nachtelijke natuur, de stille oneindigheid van de sterrenhemel en over romantische ontmoetingen (soms een beetje ondeugend!) op muziek van o.a. Rameau, Händel, Brahms en Saint-Saëns.

Wij nodigen u graag uit om naar dit schitterende liederenprogramma te komen luisteren in de sfeervolle Amstelkerk

Zondag     23 april 2023,15.00 uur
Locatie     Amstelkerk
Adres        Amstelveld 10, 1017JD Amsterdam
Datum      zondag 23 april 2023
Tijd           15.00 – 16.30