Close

oktober 13, 2022

Dona Nobis Pacem

Het Kennemer Consort en de Amsterdamse Händelvereniging vatten in 2019 het plan op om samen een concert te geven. Wij konden toen niet vermoeden dat de titel Dona nobis pacem (Geef ons vrede)zo verbonden zou zijn met de actualiteit!
Het eerste deel van het concert is gewijd aan de Baltische componisten Pärt en Vasks, muziek die een sfeer van rust uitstraalt.
In het tweede deel slaan we met Schubert een vrolijker noot aan. Met Mozarts “Ave verum corpus” ronden we het programma af. Welkom op ons concert en laten wij hopen dat de nabije toekomst vrede en meer vrolijkheid zal brengen.

Reserveer nu via de kaartverkoop

Amsterdamse Händelvereniging + Kennemer Consort

Zaterdag 19 november, aanvang 20.00
Doopsgezinde kerk
Frankestraat 24, Haarlem

Zondag 20 november, aanvang 15.00
Nassaukerk
De Wittenkade 111, Amsterdam